Zbritje

ESI – Melatonin Pura Mikrotableta 1mg

Original price was: 460 Lekë.Current price is: 391 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Suplement me Melatoninë për një gjumë të mirë

Melatonin Pura Activ është një shtesë ushqimore që kontribuon në reduktimin e kohës që duhet për të rënë në gjumë dhe në rastet e udhëtimeve të gjata.

Një hormon natyral që ju ndihmon të bini në gjumë

Melatonina është një hormon natyral në organizmin tonë, në disa raste ulja e përqëndrimit të saj jep vështirësi në rënien në gjumë. Marrja e melatoninës është një zgjidhje efikase për të kaluar pagjumësine.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete në ditë me ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.Përdorimi gjatë shtatëzanisë dhe / ose ushqyerjes me gji nuk rekomandohet

Nuk përmban ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar

 

Informacion Shtesë

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Mikrotableta

Sasia

60, 120, 30

Ingredients by daily dose
Melatonin1 mg
Components
Melatonin
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives
A remedy for
Antioxidants
Sleep disorders

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Melatonin Pura Mikrotableta 1mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART