- 15%

ESI – Melatonin Pura Activ

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,020 Lekë.Current price is: 867 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Suplement me Melatoninë dhe Valerianë që ndihmon në një gjumë të mirë

Melatonin Pura Activ është një shtesë ushqimore që kontribuon në reduktimin e kohës që duhet për të rënë në gjumë dhe në rastet e udhëtimeve të gjata. Valeriana favorizon relaksimin dhe gjumin, duke vepruar në mënyrë sinergjike me melatoninën.

Për një gjumë të thellë dhe natyral

Melatonina është një hormon natyral në organizmin tonë, në disa raste ulja e përqëndrimit të saj jep vështirësi në rënien në gjumë. Marrja e melatoninës është një zgjidhje efikase për të kaluar pagjumësine.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete në ditë me ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.Përdorimi gjatë shtatëzanisë dhe / ose ushqyerjes me gji nuk rekomandohet

 

Nuk përmban ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Tableta

Sasia

30

Ingredients by daily dose
Valerian500 mg
Melatonin1 mg
Components
Melatonin
Valerian
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ESI – Melatonin Pura Activ
 • .

  Edhe pse kam dy dite qe po e perdor perseri nuk kam patur gjume.Cfare me rekomandoni ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART