- 15%

ESI – Maximum Strength Aloe Vera

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,670 Lekë.Current price is: 1,420 Lekë.

Lëng koncentrat i  Aloe Verës, detoksifikues

Përshkrimi i Produktit

Lëng koncentrat i bimës së Aloe Verës me efekt detoksifikues

Ky lëng është një produkt i ekstraktuar nga gjethet e bimës së Aloe Verës dhe është i përpunuar me anën e një proçesi shumë delikat që largon pjesën e jashtme të xhelit që përmban aloinë (një përbërje me shije të hidhur).
Aloe Vera ka efekt detoksifikues në trupin e njeriut.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tapë (25ml) lëng, 3 herë në ditë. Mund të hollohet me ujë sipas preferencës.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!

 

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

1000ml

Standardized Aloe Vera succo (gel sine cute)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ESI – Maximum Strength Aloe Vera
 • .

  Mbrekulli e vertet :)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART