- 15%

Esi – Immuniflor bustina

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Integrator per forcimin e sistemit imunitar

Immunilflor pocket drink është një shtesë ushqimore me bazë Echinacea, Sambuco, Zink, me mjaltë Manuka në gjendje të forcojë mbrojtjen imunitare.

Përmirëson përgjigjen imunitare me shijen e Sambukës dhe mjaltit të Manukës

Echinacea dhe Sambuco janë të dobishme për favorizimin e mbrojtjes natyrale të organizmit. Zinku kontribuon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar dhe mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përmban 2 miliard/dozë Fermente (jo vitale). Eshtë përdorur Mjalte Manuka, me origjinë nga Zelanda e Re, i pasur në konsistenë dhe shumë i shijshëm, i cilësisë së lartë.

Udhëzime mbi përdorimin

1 bustinë në ditë, sic është ose e holluar me ujë.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Një konsum i tepërt mund të japë efekt laksativ. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë. Produkti nuk keshillohet gjate shtatzanise dhe gjidhenies.

Nuk përmban OMGJ, gluten. I përshtatshëm për vegjetarianë.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

16 copë

Ingredients per daily dose

 • Echinacea purpurea tit. 4% total polyphenols 180 mg
 • Elderflower flowers es tit. 0.3% total flavonoids 150 mg
 • Elderberry fruit liof concentrate juice. 150 mg
 • Manuka honey 150 mg
 • Zinc 10 mg
 • Tindalized ferments (L. Casei, L. Acidophilus, L. Plantarum, S. Thermophilus) not less than 2 billion
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Immuniflor bustina”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART