- 15%

ESI – Immunilflor kapsula

Original price was: 880 Lekë.Current price is: 748 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suplement natyral për forcimin e sistemit imunitar

Immuniflor naturkapsula është një shtesë ushqimore me bazë Echinaceae, Uncaria, Zink dhe Vitamina C në gjendje të forcojnë mbrojtjen imunitare. Kapsulat janë të bëra nga fibra bimore, krejtësisht natyrale, pa ngjyrues artificialë dhe lehtësisht të tretshme.

Përmirësoni përgjigjen imunitare me 4 përbërës unik

Ekstraktet e Echinacea dhe Uncaria janë të nevojshme për të favorizuar mbrojtjen nayrale të organizmit. Vitamina C dhe Zinku kontribuojnë në një funksionim normal të sistemit imunitar, duke ndihmuar organizmin kundër gripit dhe ftohjes.

Përdorimi:

Këshillohet marrja e një kapsule në ditë.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Nuke keshillohet marrja ne shtatzani. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Nuk përmban : Aroma artificialë, ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, OMGJ

.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Ingredients by daily dose
Echinacea purpurea dry extract tit. 4%120 mg
Uncaria dry extract tit. 3%50 mg
Echinacea purpurea dry extract tit. 2%30 mg
Echinacea angustifolia dry extract tit.4%20 mg
Vitamin C80 mg
Zinc10 mg
Tyndallized Enzymes L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilusNo less than 2 billion tyndallized cells
Components
Echinacea
Cat’s Wiskers
Vitamin C
Zinc
Tyndallized Enzymes
It doesn’t contain
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
GMO
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Immunilflor kapsula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART