- 15%

ESI – Immunilflor flakone

Original price was: 1,750 Lekë.Current price is: 1,487.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suplement për forcimin e sistemit imunitar

Immuniflor është një shtesë ushqimore me bazë Echinaceae, Uncaria, Zink, Vitamina C dhe Mjaltë Manuka. Echinaceae dhe Uncaria janë të nevojshme për mbrojtjen natyrale të organizmit. Vitamina C dhe Zinku kontribuojnë në funskionimin normal të sistemit imunitar. Zinku gjithashtu mbron qelizat nga stresi oksidativ. Përmban 2miliard fermente.

Mjalti i Manukës për një shije të këndshme dhe rivitalizues

Mjalti i Manukës, me origjinë nga Zelanda e Re, është një produkt që del nga lulet e Manukës. Prej shekujsh vendasit përdorin mjaltin dhe ekstraktet e luleve për dobitë e tyre. I lindur në një mjedis të pakontaminuar, është një mjaltë i pasur në konsistencë dhe shumë i shijshëm, të një cilësie dhe pastërtie të lartë.

Përdorimi:

Këshillohet konsumimi i një flakoni në ditë.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Një konsum i tepërt mund të japë efekt laksativ. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, OMGJ.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

12 (x15ml)

Ingredients by daily dose
Manuka Honey600 mg
Echinacea purpurea dry extract tit. 4%120 mg
Uncaria dry extract tit. 3%50 mg
Echinacea purpurea dry extract tit. 2%30 mg
Echinacea angustifolia dry extract tit. 4%20 mg
Vitamin C80 mg
Zinc10 mg
Tyndallized Bacteria (L.casei, L. acidophilus, L.plantarum, S.thermophilus)No less than 2 billion tyndallized cells
Components
Munuka Honey
Echinacea
Cat’s Wiskers
Vitamin C
Zinc
Tyndallized Enzymes
It doesn’t contain
Artificial colors
Gluten
GMO

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Immunilflor flakone”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART