- 15%

ESI – Immunilflor Shurup për Fëmijë 180ml

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 935 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shurup me Echinaceae stimulues për imunitetin e fëmijëve

Shtesë ushqimore me bazë ekstraktet Echinacea, Propolis, Acerola dhe mjaltë Manuka. Ekstraktet e Echinacea dhe Acerola janë të dobishme për të nxitur mbrojtjen natyrale. Përmban 1 miliardë / doza të fermenteve të tindalizuara (jo të qëndrueshme). Mjalti Manuka, prodhuar falë përdorimit të polenit të marra nga lulet Manuka është një mjaltë me konsistencë ,me cilësi dhe pastërti të lartë.

Përdorimi:

Fëmijët 3 deri në 8 vjec: 5-10 ml në ditë, të pastër ose të holluar me pak ujë. Fëmijët mbi 8 vjec: 10-15 ml në ditë, të pastër ose të holluar me pak ujë.

Kujdes:

 Mbajeni larg fëmijëve . Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Për një përdorim korrekt të produktit në tre vitet e para të jetës, këshillohet të kërkoni këshilla mjekësore. Shtesat nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar dhe një mënyrëjetese të shëndetshme. Mos e merrni gjatë shtatzënisë.

Firma

ESI

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

180ml

Ingredients by daily dose
Manuka Honey750 mg
Propolis dry extract tit 12%120 mg
Echinacea purpurea dry extract tit. 4%60 mg
Echinacea purpurea dry extract tit. 2%30 mg
Echinacea angustifolia dry extract. tit. 4% 15 mg
Acerola liquid extract50 mg
1 billion (non-viable) tyndallized enzymes, 6.7 billion (L. Casei, L. acidophilus, L. plantarum, S. termophilus)1 billion
Components
Propolis
Echinacea
Tyndallized Enzymes
Acerola
Munuka Honey
It doesn’t contain
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Immunilflor Shurup për Fëmijë 180ml”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART