- 15%

Esi – Go Up, bustina energjizuese të trurit dhe trupit

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore energjizuese dhe rigjeneruese

Go Up është një integrator me bazë Magnezium, Zink, Argininë dhe Karnitina në gjendje të stimulojë metabolizmin energjitik të qelizave në prodhimin e energjisë për organizmin, duke luftuar lodhjen fizike dhe mendore dhe duke ndihmuar në tonizimin e mendjes. Go Up energjizon funksionin e trurit, duke stimuluar përqendrimin, kapacitetin konjitiv dhe jep fuqi për aktivitetin fizik, sportiv dhe aktivitetin e përditshëm.

Përbërësit që i japin energji organizmit

Magneziumi është një mineral i rëndësishëm i organizmit. Mban kockat dhe dhëmbët të shëndetshëm dhe kontribuon në metabolizmin normal energjitik të qelizave, si dhe për sintezën e proteinave për rigjenerimin e qelizave të indit muskulor, kockave dhe kërceve, duke reduktuar ndjesinë e lodhjes fizke dhe mendore. Arginina është një aminoacid esencial që nuk mund të sintetizohet nga organizmi por duhet të merret me anë të dietës.

I përshtatshëm për vegan; pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Rekomandohet marrja e 1-2 bustinave në ditë, vetëm ose të tretura në ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.
Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

16 copë

Ingredients for daily dose
L-Arginine 2000 mg
L-Carnitine 500 mg
Magnesium 187.5 mg
Zinc 10 mg

Components
Arginine
Carnitine
Magnesium
Zinc

It does not contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
Lactose
GMO

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Go Up, bustina energjizuese të trurit dhe trupit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART