- 15%

Esi – Go Up, bustina energjizuese të trurit dhe trupit

1,020 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore energjizuese dhe rigjeneruese

Go Up është një integrator me bazë Magnezium, Zink, Argininë dhe Karnitina në gjendje të stimulojë metabolizmin energjitik të qelizave në prodhimin e energjisë për organizmin, duke luftuar lodhjen fizike dhe mendore dhe duke ndihmuar në tonizimin e mendjes. Go Up energjizon funksionin e trurit, duke stimuluar përqendrimin, kapacitetin konjitiv dhe jep fuqi për aktivitetin fizik, sportiv dhe aktivitetin e përditshëm.

Përbërësit që i japin energji organizmit

Magneziumi është një mineral i rëndësishëm i organizmit. Mban kockat dhe dhëmbët të shëndetshëm dhe kontribuon në metabolizmin normal energjitik të qelizave, si dhe për sintezën e proteinave për rigjenerimin e qelizave të indit muskulor, kockave dhe kërceve, duke reduktuar ndjesinë e lodhjes fizke dhe mendore. Arginina është një aminoacid esencial që nuk mund të sintetizohet nga organizmi por duhet të merret me anë të dietës.

I përshtatshëm për vegan; pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Rekomandohet marrja e 1-2 bustinave në ditë, vetëm ose të tretura në ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.
Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.

0/5 (0 Reviews)
Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

16 copë

Ingredients for daily dose
L-Arginine 2000 mg
L-Carnitine 500 mg
Magnesium 187.5 mg
Zinc 10 mg

Components
Arginine
Carnitine
Magnesium
Zinc

It does not contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
Lactose
GMO

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Go Up, bustina energjizuese të trurit dhe trupit”

LART