- 15%

ESI Ginsengplus bustina

Original price was: 1,150 Lekë.Current price is: 977.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore energjizuese me Ginseng

GinsengPlus është një shtesë ushqimore me bazë ekstraktesh të Ginsengut, Cola, Guarana, Eleuterococco, të njohura për veprimin tonik dhe energjizues, në gjendje të zbehin simptomat e lodhjes fizike dhe mendore dhe të stimulojnë metabolizmin energjitik të organizmit.

Tonik natyral në gjendje të furnizojë organizmin me energji

Ginsengu, Cola dhe Guaranà janë të nevojshme në rastet e lodhjes fizike dhe mendore. Eleutercocco favorizon memorien dhe funksionet konjitive. Përmban kafeinë (15 mg/doza ditore). Nuk rekomandohet për fëmijë dhe gjatë shtatzanisë. Pa gluten, përmban ëmbelsues.

Përdorimi:

Këshillohet marrja e një bustine në ditë, jo në darkë.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Një konsum i tepërt mund të japë efekt laksativ. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

 

Nuk përmban: gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar. I përshtatshëm për vegjetarianë.

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Paketa

Sasia

16 (x 10ml)

ngredients by daily dose
Ginseng liquid extract 900 mg
Guaranà tit. dry extract 10%80 mg
Cola tit. dry extract 10%70 mg
Siberian ginseng. tit. dry extract 5%10 mg
Components
Ginseng
Guarana
Kola
Siberian Ginseng
It doesn’t contain
Added sugar
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI Ginsengplus bustina”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART