- 15%

ESI – Ginsengplus kapsula

Original price was: 900 Lekë.Current price is: 765 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore energjizuese me Ginseng

GinsengPlus është një shtesë ushqimore me bazë ekstraktesh të Ginsengut korean, Ginsengut siberian, Guarana dhe Cola të njohura për veprimin tonik, me Karnitinë, Kreatinë, Vitamina C dhe E. Kapsulat janë të bëra me fibra bimore, pa ngjyrues artificialë, lehtësisht të tretshme, të përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë.

Tonik natyral në formë naturkapsulash

Ginsengu, Cola dhe Guaranà jane të nevojshme në rastet e lodhjes fizike dhe mendore. Eleutercocco favorizon memorien dhe funksionet konjitive. Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe këputjes. Përmban kafeinë (9mg/doza ditore). Nuk rekomandohet për fëmijë dhe gjatë shtatzanisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në ditë, preferohet në mëngjes.

Kujdes:  mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Nuk duhet të përdoret në shtatzani ose në fëmijë, si dhe për periudha të gjata pa u këshilluar me mjekun.

Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Ingredients by daily dose
L-carnitine fumarate360 mg
Vitamin C180 mg
Creatine100 mg
Guarana titrated dry extract 10%50 mg
Ginseng tit. dry extract12%40 mg
Cola seeds tit. dry extract 10%40 mg
Siberian ginseng tit. dry extract 5%10 mg
Vitamin E10 mg
Components
Guarana
Ginseng
Kola
Siberian Ginseng
Vitamin C
Vitamin E
Carnitine
Creatine
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Ginsengplus kapsula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART