- 15%

ESI – Ginkgomax

Original price was: 1,030 Lekë.Current price is: 876 Lekë.

ESI – Ginkgomax

Përshkrimi i Produktit

ESI – Ginkgomax

Ginkgo Biloba është një bimë që ndihmon në përmirësimin e mikroqarkullimit të gjakut, të kujtesës dhe funksioneve njohëse.

Suplement ushqimor me origjinë natyrale i bazuar në ekstrakt të thatë të titruar dhe të standardizuar (me 26% glikozide flavonol) në dozë të lartë, 240 mg për ovale. Ginkgo Biloba promovon funksionalitetin e mikroqarkullimit, kujtesës dhe funksioneve njohëse.

Suplementet nuk synohen si zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stil jetese të shëndetshëm.
Nëse jeni duke marrë antikoagulantë ose ilaçe kundër trombociteve, konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tabletë çdo ditë me shumë ujë.
Rekomandohet të merret 1 ovale e vogël në ditë, me shumë ujë.

Kujdes!

Nuk rekomandohet përdorimi i produktit gjatë shtatzënisë dhe gjatë ushqyerjes me gji.

Mbajeni larg fëmijëve.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Ingredients by daily dose
Ginkgo biloba leaves micr.200 mg
Ginkgo biloba dry extract80 mg
Components
Ginkgo Biloba
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Ginkgomax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART