- 15%

Esi – GinkgoMax Memory

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,232.50 Lekë.

Shtesë ushqimore për nxitjen e sistemit nervor dhe memories.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore me bazë ekstraktin e Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me Fosfatidilserinë, Glutaminë, Magnezium dhe Vitaminë B6. Ginkgo dhe Bacopa favorizojnë memorien dhe fuksionet konjitive. Magneziumi dhe vitamina B6 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në metabolizmin normal energjitik.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete 2 herë në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Nëse merrni medikamente antkoagulante, konsultohuni me mjekun para përdorimit të produktit. Nuk këshillohet marrja e produktit në shtatzani ose gjatë ushqyerjes me gji.

Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë. Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.

Firma

ESI

Forma

Tableta

Sasia

30

Ingredients for daily dose
Ginkgo Biloba es tit. 26% 240 mg
of which flavonol glycosides 62.4 mg
Bacopa Monnieri es tit. 20% bacosides 300.0 mg
contribution of bacosides 60.0 mg
Phosphatidylserine 100.0 mg
Glutamine 100.0 mg
Magnesium 96.0 mg
Vitamin B6 21.0 mg

Components
Ginkgo Biloba
Bacopa Monnieri
Phosphatidylserine
Glutamine
Magnesium
Vitamin B6

It does not contain
Artificial flavors
Artificial colors
Preservatives
Dairy products
Sweeteners
Gluten
Lactose
GMO
Added sugars

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – GinkgoMax Memory”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART