- 15%

Esi – Garcinia Cambogia

(1 përshtypje mbi produktin)

1,827.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Garcinia Cambogia është një frut me origjinë nga Azia e Jugut i përdorur nga kuzhina tradicionale indoneziane si një erzë e pjatave të të varfërve për vetinë e saj për uljen e ndjesisë së urisë. Ajo vepron në tre mënyra të ndryshme në dobi të humbjes së peshës dhe kontrollit të peshës trupore:

 1. Ndërhyn drejtpërdrejt në metabolizmin e sheqernave, duke bllokuar transformimin e tyre në yndyrna.
 2. Kontrollon ndjenjën e urisë.
 3. Zvogëlon absorbimin e karbohidrateve në nivelin e zorrëve.

Vetitë e Garcinia Cambogia: stimulon metabolizmin dhe djeg yndyrnat

Është një ndihmë efektive në dietat me kalori të ulët, pasi ajo vepron në thithjen e sheqernave, duke shmangur transformimin e tyre në indi dhjamor. Ajo gjithashtu stimulon metabolizmin e energjisë së trupit, duke shkaktuar qelizat e trupit që të djegin më shumë kalori dhe zvogëlimin e masës yndyrore të trupit.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete 30 minuta para çdo vakti.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Nuk përmban aromë, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, ëmbëlsues, konservantë, OMGJ.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Ingredients for daily dose
Garcinia Cambogia 2000 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Esi – Garcinia Cambogia
 • .

  Kemi 1 muaj qe e perdorim me duket shume efikas ,per sa kohe mund ta perdorim ju lutem

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART