- 15%

ESI – Fermental MAX naturcaps

Original price was: 850 Lekë.Current price is: 722.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një suplement me enzima qumështi që ndihmon në rregullimin e florës së zorrëve. Ky suplement dietik përmban sporet e Bacillus Coagulans, FOS, vitamina B dhe Aloe Vera. Bacillus Coagulans dhe FOS rregullojnë balancën e florës intestinale ndërsa vitaminat B6 dhe B12 kontribuojnë në sistemin imunitar.
Naturcaps janë të bëra me fibra vegjetale që vijnë nga fermentet e tapiokës. Eshtë komplet natyrale dhe pa ngjyrues artificialë; është e lehtë për tu tretur dhe e përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë.

Nuk permban: ngjyrues artificiale, aroma artificiale, gluten, GMO, laktozë, konservantë.

E nevojshme për : pastrimin e trupit, sistemin imunitar, florën intestinale, vështirësi në jashtëqitje.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë, preferohet larg ushqimit.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Naturcaps

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Fermental MAX naturcaps”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART