- 15%

ESI – Erbaven xhel i freskët

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Xhel qetësues për këmbë të enjtura dhe të lodhura

Xheli Erbaven Fresh është i pasur me përbërës natyral si Troxerutina (flavonoide që gjendet në shumë bimë, ekstrakt nga lulja e Sophora japonica), Escina, Centella, Boronica, Rutina, Ananas, Aloe dhe të tjera, të përdorura tradicionalisht për vetitë e tyre relaksuese dhe forcuese. Erbaven xhel favorizon largimin e lëngjeve nga zona ku është aplikuar, duke eleminuar fryrjen e këmbëve.

Favorizon mikroqarkullimin për të qetësuar këmbët e fryra

E përdorur rregullisht, e këshillueshme në kombinim me Erbaven retard tableta, favorizon mikroqarkullimin dhe siguron një lehtësim që zgjat nga ndjesia e rëndesës dhe lodhjes në këmbë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni xhelin në këmbë, vecanërisht në kavilje dhe pulpa, në mëngjes dhe në darkë, duke e masazhuar nga poshtë sipër deri në përthithjen e plotë.

Kujdes: produkt dermokozmetik. Për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Ingredients
Troxerutina, Menthol, Rutin, Bromelain, Escin, Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba leaf extract, Aesculus Hippocastanum seed extract, Caffeine, Centella asiatica extract, Ananas Sativus fruit extract, Vaccinium Myrtillus fruit extract, Arnica Montana flower extract, Aloe Barbadensis, Zingiber Officinale root extract, Perna Canaliculus extract, Melilotus Officinalis extract.
Components
Troxerutin
Rutin
Aescin
Centella
Bilberry
Ginkgo Biloba
Horse chestnut
Pineapple
Arnica
Aloe Vera
Menthol
It doesn’t contain
Artificial colors
Parabens
Perfumes
SLES and SLS

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Erbaven xhel i freskët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART