- 15%

ESI – Diurerbe Forte tableta

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Shtesë ushqimore diuretike dhe drenuese

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Diurerbe Forte tableta është një shtesë ushqimore me bazë ektraktesh bimore që favorizon largimin e ujërave të tepërta, diurezën e organizmit  dhe kontribuon në ekuilibrin elektrolitik.

Përbërësit për drenimin natyral të lëngjeve të tepërta

Diurerbe forte tableta përmbajne ekstrakte bimore të nevojshme për favorizimin e eleminimit të lëngjeve të tepërta, ndërsa prania e Kaliumit dhe Magneziumit garantojnë ekuilbrin e elektroliteve.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 tabletave në ditë, me ujë të bollshëm, larg ushqimit. Për favorizimin e efikasitetit të produktit këshillohet të pihet të paktën 1 litër e gjysëm ujë në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mos e merrni gjatë shtatzanisë ose ushqyerjes me gji.

Firma

ESI

Forma

Tableta

Mosha

Të gjithë

Sasia

40

NutrientëtMesatarja për tab.
Betula Pendula300mg
Betula Pubescens300mg
Pilosella es tit. 1%500mg
Ortosiphone es tit. 0.2%200mg
Gold rod es200mg
Bermuda grass100mg
Horsetail es tit. 2%100mg
Potassium300mg
Magnesium112.5mg
Chlorides285.4mg
Lista e përbërësve
Birchm, Pilosella, Orthosiphon, Golden rod, Weeden, Horsetail, Potassium, Magnesium
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Diurerbe Forte tableta”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART