Zbritje

ESI – Diurerbe forte (bustina)

1,249.50 Lekë1,318 Lekë

Shtesë ushqimore diuretike dhe drenuese për eleminimin e lëngjeve të tepërta

(Diurerbe pocket drink)

Në 3 shije: ananas, shegë dhe limon

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Diurerbe forte bustina është një shtesë ushqimore me bazë ektraktesh bimore që favorizon largimin e ujërave të tepërta, diurezën e organizmit  dhe përmirëson bilancin hidrik të organizmit.

Përbërësit për drenimin natyral të lëngjeve të tepërta

Diurerbe forte tableta përmbajne ekstrakte bimore të nevojshme për favorizimin e eleminimit të lëngjeve të tepërta, ndërsa prania e Kaliumit dhe Magneziumit garantojnë ekuilbrimin e elektroliteve.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet tretja e një bustine në gjysëm litri ujë dhe të konsumohet gjatë ditës. Eshtë e mundur të përsëritet marrja 2 herë në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mos e merrni gjatë shtatzanisë ose ushqyerjes me gji.

Info. Shtesë

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

24

Shija

Ananas, Shegë, Limon

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Diurerbe forte (bustina)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART