- 5%

ESI – Cranberry Cyst tablets

Original price was: 1,420 Lekë.Current price is: 1,349 Lekë.

Suplement diuretik me boronicë, ndihmon shëndetin e traktit urinar.

Përshkrimi i Produktit

Suplement diuretik me boronicë, ndihmon shëndetin e traktit urinar.

Ky suplement ka në përbërjen e tij ekstrakte të bimëve të ndryshme si: boronicë, ortosifon, bearberry, goldenrod dhe grejpfrut. Ekstraktet e Boronicës dhe Ortosifonit nxisin aktivitetin e traktit urinar dhe bën të mundur largimin e sasive të tepërta të lëngjeve të trupit. Edhe përbërësit e tjerë mbështesin funksionet e traktit urinar.

Përdorimi
Merrni 2 tableta në ditë, me një sasi të mjaftueshme uji. Preferohet gjatë një vakti.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Ingredients by daily dose
Cranberry tit. dry extract 30%133.5 mg
Bearberry tit. dry extract 20%100 mg
Goldenrod dry extract 10/1100 mg
Grapefruit seeds dry extract 4/1100 mg
Orthosiphone.s. tit. 0.2%100 mg
Components
Cranberry
Bearberry
Goldenrod
Grapefruit
Cat’s Wiskers
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Cranberry Cyst tablets”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART