- 15%

ESI – Chitosano Extra Strength

1,020 Lekë

Suplement dietik për dobësim.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ky suplement ka në përbërjen e tij: Chitosan (450 mg), Guar dhe krom.

Guar – limiton absorbimin e nutrientëve nga organizmi dhe redukton oreksin.
Kromi – ndihmon në mbajtjen e glukozës në nivele normale dhe kontribuon në rregullimin e metabolizmit të makronutrientëve.

Përdorimi
Merrni 2 tableta 2 herë në ditë me ujë të bollshëm, 10-15 minuta pëpara vaktit kryesor të ditës.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Ky produkt duhet të përdoret paralelisht me një dietë të shëndetshme, me pak kalori dhe me një sasi të mjaftueshme aktiviteti fizik.
Nëse dieta duhet të vazhdojë për një kohë të gjatë këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj (më gjatë se 3 javë).

Weight 0.066 kg
Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Tableta

Sasia

60

Ingredients by daily dose
Chitosan1.8 g
Guar1.0 g
Chromium80 mcg

Components
Chitosan
Guar
Chromium

It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Chitosano Extra Strength”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART