- 15%

Esi – Biocollagenix Hydrogel Face Mask

1,487.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Esi – Biocollagenix Hydrogel Face Mask

Maskë inovative për trajtimin e fytyrës, e bërë me një hidrogel të veçantë që përmban një koncentrat përbërësish natyralë: kolagjen detar të hidrolizuar të tipit I dhe III, Resveratrol, 5 Acide Hialuronike me pesha të ndryshme molekulare për të kufizuar avullimin e ujit nga lëkura dhe për të ruajtur elasticitetin e saj. Produkti është i dobishëm për hidratimin dhe relaksimin e lëkurës, duke zvogëluar shenjat e lodhjes dhe plakjes, duke zvogëluar ënjtjen dhe për të ndihmuar në tonifikimin e saj. Maska është e lehtë për tu aplikuar, ngjitet në mënyrë perfekte, përshtatet në çdo lloj fytyre, nuk irriton lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përfitim më të madh, rekomandohet të vendosni produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit. Përdoreni produktin 1-2 herë në javë. Pastroni dhe thani fytyrën, hiqni maskën nga paketimi dhe hiqni filmin mbrojtës, duke pasur kujdes që të mos prekni xhelin. Vendoseni në fytyrë për 15-25 minuta, pastaj hiqeni. Mos e ripërdorni të njëjtën maskë.

Kujdes: Mos e përdorni produktin nën moshën 12 vjeç. Shmangni përdorimin në lëkurë të irrituar ose të ndjeshme dhe në rast të shfaqjes së alergjisë ndaj njërit prej përbërësve. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni tërësisht. Produkti duhet të mbahet në qesen origjinale dhe pasi të nxirret aplikojeni menjëherë.

 

Firma

ESI

Mosha

12+

Forma

Maskë

Sasia

2

Collagen, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Resveratrol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ceratonia Siliqua Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Biocollagenix Hydrogel Face Mask”

LART