Hot

Esi – Bio Collagenix

2,400 Lekë

120 tableta me përmbajtje kolagjeni.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore me bazë Kolagjen marin i hidrolizuar të tipit  I e III i purifikuar, me dozë të lartë (1000mg për tabletë).

Kolagjeni është proteina kryesore e indit lidhor të trupit tonë. Ekzistojnë shumë tipe të kolagjenit në trupin e njeriut: 75% e lëkurës përbëhet nga Kolagjen i tipit I e III, që garantojnë tonicitet, elasticitet dhe rezistencë të lëkurës. Kolagjeni tipi III është tipi i dytë i Kolagjenit më i përhapur në trupin e njeriut, por është i pari që reduktohet me kalimin e moshës: marrja si shtesë ushqimore është shumë e rëndësishme për të ndihmuar në rivendosjen e elasticitetit të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshill0het marrja e 2-4 tabletave në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Nuk përmban aromë, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, ëmbëlsues, konservantë, OMGJ.

Weight0.138 kg
Firma

ESI

Forma

Tableta

Sasia

120

Ingredients for daily dose
Hydrolyzed marine collagen type I and III 5000 g

Components
Collagen

It does not contain
Artificial flavors
Artificial colors
Preservatives
Dairy products
Sweeteners
Gluten
Lactose
GMO
Added sugars

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Bio Collagenix”

LART

X