- 15%

Esi – Balsam për buzët me Tea Tree oil

561 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Esi – Balsam për buzët me limon me bazë vaj Tea Tree

Balsam për buzët me limon me bazë vaj Tea Tree (përmbajtje e lartë, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpë Shea dhe vitamina, që mbron buzët nga faktorët e jashtëm si baktere dhe viruse.

 • Faktor mbrojtës SPF 20
 • Hipoalergjik
 • Dermatologjikisht i testuar

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

5.7ml

Vaj Tea Tree,Vaj Argani,Gjalpë Shea,Vitaminë E

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Balsam për buzët me Tea Tree oil”

LART