- 15%

ESI – Ashwagandha

1,615 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ashwagandha

Shtesë ushqimore e bazuar në Ashwagandha. Rrënja e Ashwagandha (withania) ka veti toniko-adaptogjene, është tonik në rast të lodhjes fizike dhe mendore, i dobishëm për relaksim dhe mirëqenie mendore.

 • Aroma e mollës së kuqe.
 • Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

1 flakon në ditë, në mëngjes.

Kujdes: Nuk rekomandohet për përdorim nga fëmijët, shtatzënat dhe ato me gji.

Karakteristikat ushqyese: Vlerat mesatare për 1 shishe Ashwagandha 250 mg.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

10

Acqua depurata, fruttosio, miele di castagno, mirtillo (Vaccinium myrtillus L.) frutto secco concentrato, ashwagandha [Whitania somnifera (L.) Dunal] radice estratto idroglicerico D/E 1/2; acidificante: acido citrico; addensante: farina di semi di guar; aroma naturale; conservanti: sorbato di potassio e benzoato di sodio.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Ashwagandha”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART