- 15%

ESI – Aloefresh Whitening mouthwash

722.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

ESI – Aloefresh Whitening mouthwash

Shpëlaresi i gojës Aloe Fresh Whitening, falë peroksidit të hidrogjenit dhe likenit islandez, ndihmon në ndalimin e zverdhjes së dhëmbëve pa ndikuar në smalt.
Është formuluar me përbërës me origjinë natyrore, pa fluor, SLS dhe paraben.
Ndihmon në luftimin dhe parandalimin e formimit të erës së keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon prishjen e dhëmbëve.
Falë ekstraktit të farës së grejpfrutit dhe ksilitolit ndihmon në shmangien e përhapjes bakteriale duke lënë një frymëmarrje të freskët. Aloe vera gjithashtu vepron si qetësues.

Udhëzime mbi përdorimi

Mbajeni në gojë për rreth 30-60 sekonda, para ose pas larjes normale të dhëmbëve më pas shpëlajeni gojën me ujë.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Hydrogenated starch, hydrolysate, xylitol, Aloe barbadensis leaf juice, Cetraria islandica extract, Mentha viridis leaf extract, Citrus grandis seed extract; excipients: aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, ethylhexylglycerin, hydrogen peroxide, Stevia rebaudiana, disodium EDTA, citric acid, phenoxyethanol, sodium benzoate.
It does not contain: allergens, alcohol, saccharin and fluorine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Aloefresh Whitening mouthwash”

LART