- 15%

Esi – Aloedermal Intimaid, larës intim freskues me mente

Original price was: 1,070 Lekë.Current price is: 909.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Esi – Aloedermal Intimaid Menthol

Pastrues delikat intim falë përbërësve me origjinë natyrore që sigurojnë mbrojtjen e duhur të zonës intime. Pastron në mënyrë efektive dhe të butë, duke lënë parametrat fiziologjikë të lëkurës të pandryshuar. Pastrimi i duhur i mukozave ndihmon në parandalimin e shfaqjes së acarimeve të vogla dhe siguron mbrojtje dhe parandalim të përditshëm. Ka një veprim hidratues dhe ushqyes në lëkurë dhe mukozë. Prania e sherebelës dhe kamomilit, acidit laktik dhe vajrave esenciale të rozmarinës dhe eukaliptit përforcojnë vetitë freskuese të produktit. Vaji i pemës së çajit është një vaj esencial që rrjedh nga distilimi me avull i gjetheve të melaleuca alternifolia dhe është i njohur për vetitë e tij antimikrobike. Formula e freskët me mente jep një ndjenjë të këndshme freski dhe mirëqenie.

 • Produkt hipoalergjik me origjinë natyrore
 • Pa konservantë
 • Pa parfum
 • Pa parabene
 • Pa sls
 • Pa sles
 • I nënshtruar testeve alergologjike, dermatologjike dhe mikrobakteriologjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonën intime dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aloe vera; mentolo; camomilla; salvia tea tree oil; arancio dolce; cedro; eucaliptus; rosmarino.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Aloedermal Intimaid, larës intim freskues me mente”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART