- 15%

ESI – Aloe Vera me Noni

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,785 Lekë.

Lëng ekstrakt i gjetheve të Aloe Verës + ekstrakt i frutit të Nonit

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lëng detoksifikues me ekstrakt të gjetheve të Aloe Verës dhe frutit të Nonit

Dy komponentët përbërës të këtij suplementi janë të ekstraktuar me anë të një proçesi delikat nga bimët e Aloe Verës dhe Nonit duke lejuar ruajtjen e vetive kurative. Këto dy bimë të kombinuara mbështesin mekanizmat mbrojtës të trupit dhe xheli i Aloe Verës ndihmon në detoksifikimin e tij.

Përdorimi
1 tapë (25ml) lëng 3 herë në ditë. Sipas preferencës mund të hollohet me ujë.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

1000ml

Ingredients by daily dose
Standardized Aloe Vera juice (gel sine cute) 50 ml
Noni fruit juice 20 ml
Concentrated bilberry juice 195 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Aloe Vera me Noni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART