Zbritje

ESI – Aloe Vera Juice Colon Cleanse

850 Lekë1,020 Lekë

Lëng i purifikuar i Aloe Verës detoksikues, pastrues i zorrës së trashë.

Përshkrimi i Produktit

Lëng i purifikuar i Aloe Verës detoksikues, pastrues i zorrës së trashë.

Ky lëng është një produkt i ekstraktuar nga gjethet e bimës së Aloe Verës dhe është i përpunuar me anën e një proçesi shumë delikat që largon pjesën e jashtme të xhelit që përmban aloinë (një përbërje me shije të hidhur).
Aloe Vera ka efekt detoksifikues në trupin e njeriut.

Ky produkt gjithashtu përmban FOS (Fructooligosaccharides) dhe ekstrakt te Likuiricias.

Përdorimi
Një masë (25ml) lëng 3 herë në ditë – sipas preferencës mund të hollohet me ujë.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!

0/5 (0 Reviews)

Informacion Shtesë

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml, 1000ml

Ingredients by daily dose
Standardized Aloe Vera Juice (gel sine cute) 67.5 ml
Fos fructooligosaccharides (soluble fiber) 4.5 g
Liquorice root liquid extract 3.15 ml

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Aloe Vera Juice Colon Cleanse”

LART