Esi – Aloe Vera gel 99.9%

(2 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Aloe Vera në xhel të pastër, hidratues dhe ushqyes për lëkurën

Formulim i ri me Aloe vera biologjike, pa konservantë; 100% e përbërësve me origjinë natyrale. Ka një funksion qetësues, mbrojtës, hidratues dhe nxitës të elasticitetit në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.

Veçanërisht rekomandohet për të luftuar acarimin dhe skuqjen pas ekspozimit në diell. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Një xhel transparent, jo i yndyrshëm i cili përthithet plotësisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të bollshme në fytyrë ose trup, duke e masazhuar butësisht.

Info. Shtesë

Firma

ESI

Forma

Tubet

Sasia

100ml, 200ml

Water, Aloe Barbadensis Leaf, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Esi – Aloe Vera gel 99.9%
 • Irini T.

  Produkt i shkelqyer. Shume i mire per lekuren, qeteson çdo irritim. Une e perdor per fytyren, eshte super

 • REA K.

  ky eshte super qetesues,personalisht e perdor dhe pas depilimit.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART