- 15%

ESI – Aloe Vera Bilberry Juice

Original price was: 1,580 Lekë.Current price is: 1,343 Lekë.

Lëng detoksifikues me Aloe Vera dhe Boronicë

Përshkrimi i Produktit

Lëng detoksikues me Aloe Vera dhe Boronicë

Ky suplement dietik është i përbërë nga koncentrati i gjetheve të Aloe Verës (përbërësit e Aloe Verës me shije të hidhur si aloina janë larguar). Efekti i Aloe Verës si detoksikuese në trupin e njeriut është mjaft i njohur.
Ky produkt përmban gjithashtu dhe lëng boronice të purifikuar.

Përdorimi
Një masë (25ml) lëng 3 herë në ditë – sipas preferencës mund të hollohet me ujë.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!

Informacion Shtesë

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml, 1000ml

Ingredients by daily dose
Standardized Aloe Vera succo (gel sine cute) 70.50 ml
Concentrated bilberry juice 195 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Aloe Vera Bilberry Juice”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART