- 15%

Esi – Aloe Vera Balsamo Labbra

Original price was: 650 Lekë.Current price is: 553 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Esi – Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam për buzët me shije vanilje i formuluar me përbërës natyralë si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpë Shea dhe vitaminë E.

 • Me faktor mbrojtës SPF 20
 • Dermatologjikisht i testuar
 • Pa parfum, paraben, SLS, SELS

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

5.7ml

Aloe Vera,Vaj Argani,Vitaminë E,Gjalpë Shea

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – Aloe Vera Balsamo Labbra”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART