- 15%

ESI – Spraj freskues për gojën, Aloe Fresh

Original price was: 700 Lekë.Current price is: 595 Lekë.

Fresh Breath Spray

Përshkrimi i Produktit

Spraj freskues për gojën me një veprim efektiv kundër erës së keqe falë formulës inovative. Përmban Aloe Vera, fara te rrushit, Tea Tree Oil. Karboksimetilkitosani është një përbërës shumë efektiv që ndihmon neutralizimin e baktereve në gojë që prodhojnë subastanca sulfurike dhe që japin aromën e keqe.
Nuk përmban alkool, gaz, saharin.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

15ml

Aloe Barbadensis, Citrus Grandis Seed extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Xylitol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Citric Acid, Aqua, Aloe Vera, Tea Tree Oil, Grapefruit seeds, Sorbitol, Polysorbate 20, Carboxymethyl Chitosan, Menthol, Mentha Arvensis Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Xylitol, Carboxymethylchitosan

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Spraj freskues për gojën, Aloe Fresh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART