Erbozeta – Zeta Artro-Cur

2,888 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Erbozeta Zeta Artro-Cur

Zeta artro-cur është një suplement që ndihmon në zvogëlimin e intensitetit të simptomave në rastet e artritit, osteoartritit dhe kondropative kronike. Shtesë ushqimore e bazuar në glukozaminë sulfat, sulfat kondroitin, Boswellia Phytosome® (Casperome®) dhe acid hialuronik. Boswellia është e dobishme për të mbështetur funksionin e artikulacioneve dhe për të lehtësuar streset artikulare lokale.

 • Ndihmon për të përmirësuar funksionimin e nyjeve
 • Përmirësimi i autonomisë së lëvizjes.
 • Zvogëloni rrezikun e rënieve dhe frakturave.
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë.

Në rastet e artropatisë dhe kondropatisë kronike, rekomandohet 1 tabletë në ditë për 3 muaj.

Në rastet e trajtimit të kombinuar me infuzion, rekomandohet 1 tabletë në ditë midis dy infuzioneve.

Firma

Erbozeta

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Glucosamine Sulfate, Chondroitin sulfate, Boswellia Phytosome® (Casperome®), Sodium hyaluronate, Silicon dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbozeta – Zeta Artro-Cur”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART