Erbozeta – Vitadep Dietary Supplement

1,155 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Erbozeta – Vitadep Dietary Supplement

Vitadep është një multivitaminë që synon të ofrojë sasinë e vitaminave për të cilat ne kemi nevojë cdo ditë në dietën tonë ushqimore. Vitaminat e grupit B janë të nevojshme për mbarëvajtjen e proceseve metabolike, që shoqërohen me clirim energjie. Vitamina C është e nevojshme për mire-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes. Vitamina D është e rëndësishme për shëndetin e kockave.

Udhëzime mbi përdoirmin

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Firma

Erbozeta

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B12, Vitamin D, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Folic Acid, Vitamin H

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbozeta – Vitadep Dietary Supplement”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART