Përshkrimi i Produktit

Frutdep Mix

Frutdep Mix është një suplement me pika i pasur me vitamina e minerale që sigurojnë një pjesë të vlerave ushqyese në dietën ditore të fëmijëve. Vitaminat B kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë. Vitamina A ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina C redukton dobësinë dhe këputjen. Vitamina D dhe K ndihmojnë në mbajtjen e shëndetshme të kockave. Produkt pa gluten, glukozë dhe natyrshëm pa laktozë.

Përmban

Folic Acid, Vitamin A, B Vitamins, Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin H, Vitamin K1

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 2ml në ditë. Mund të hidhet direkt në gojë ose të tretet në pije apo ushqime, në mëgjes pas ushqimit. Tundeni mirë para përdorimit. 1 pikatore = 0.5 ml.

Mbajeni larg fëmijëve. Ruajeni në vend të freskët dhe të thatë.

Firma

Erbozeta

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbozeta – Frutdep Mix”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART