Erbozeta – Colidep me pika

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore për bebe dhe fëmijë.

Lufton formimin e gazrave të zorrëve dhe kryen një veprim spazmolitik dhe qetësues në rast të fryrjeve të barkut, zorrës së trashë dhe kolitit. 

Specifike për fëmijët. Balsami i limonit, finoku dhe kamomili janë të dobishëm për të promovuar lëvizshmërine e rregullt të zorrëve dhe eleminimin e gazrave. Bliri, Kamomili dhe Bari i Bletës favorizojnë relaksimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Keshillohet të merret 1,5 ml 2 herë në ditë të holluar në ujë ose pije tjetër, ose direkt në gojë. 7 pika korrespondojnë me shenjën 0.5 ml në pikatore.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Erbozeta

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Average content per 3 ml (42 drops)
Chamomile hydroglycerine extract 165 mg
Fennel hydroglyceric extract 150 mg
Melissa hydroglyceric extract 120 mg
Fennel dry extract
of which essential oil
42 mg
420 mcg
Melissa dry extract
of which rosmarinic acid
36 mg
720 mcg
Chamomile dry extract
of which apigenin
36 mg
108 mcg
Dry linden extract
of which flavonoids
30 mg
300 mcg
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbozeta – Colidep me pika”

LART