Erbavita – Immuno B

1,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rrit rezistencën fiziologjike të trupit. Shërben si barrierë për mbrojtjen e fëmijëve nga sulmet e jashtme. Ndihmon në uljet e rezistencës. Nxit dhe mirëmban sistemin imunitar.

Mënyra e përodrimit:
Dozimi i rekomanduar: 3-6 vjeç: 5 ml, 1-2 herë në ditë. Mbi 6 vjeç: 5 ml, 2-3 herë në ditë.

Firma

Erba Vita

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

SIPA PIOCA BIO, Blackcurrant buds, Dog Rose berries, Cone flower root, Tabebuja bark, Uncaria Tomentosa bark, Zinc micronutrient, Copper micronutrient.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbavita – Immuno B”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART