Erbavita – Calma B

1,300 Lekë

• I dobishëm për qetësimin fiziologjik të fëmijëve (kur janë të shqetësuar ose kur qajne) dhe kane kur kanë nevojë për pushim.
• Ndihmon gjumin e fëmijëve

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

• I dobishëm për qetësimin fiziologjik të fëmijëve (kur janë të shqetësuar ose kur qajne) dhe kane kur kanë nevojë për pushim.
• Ndihmon gjumin e fëmijëve

Mënyra e përdorimit:

Doza e rekomanduar varet nga pesha dhe merret pas vaktit kryesor në këto sasi:

0-1 vjeç: 3ml, 1-3 herë në ditë
1-3 vjeç: 5ml, 1-2 herë në ditë
3-6 vjeç: 5ml, 2-3 herë në ditë
Mbi 6 vjeç: 5ml, 3-4 herë në ditë

Firma

Erba Vita

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

ORGANIC SIPA PIOCA, FRUCTOLYSAT® of Linden inflorescence mixture, Lemon balm leaves, Chamomile flowers, pear juice, Passion flower aerial part, Hop flowers, Sweet orange flowers, Lavender flowers, Copper micronutrient.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Erbavita – Calma B”

LART