Emoform – White, pastë dhëmbësh

780 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Emoform White është një pastë zbardhuese për dhëmbë të bardhë dhe që shkëlqejnë.
E veçanta e saj qëndron në formulën me bazë Perlash, një mineral vullkanik me veti fantastike që lejon të ketë një veprim zbardhues dhe shkëlqyes duke respektuar shëndetin e dhëmbëve.

Emoform White është veçanërisht i indikuar pas trajtimeve zbardhuese tek dentisti për të mirëmbajtur efektin natyral të shkëlqimit të dhëmbëve.
Këshillohet përdorimi i Emoform® White 3-5 herë në javë, duke pastruar dhëmbët për 2-3 minuta.kujdesi

Firma

Emoform

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – White, pastë dhëmbësh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART