Emoform – Neo, pastë dhëmbësh e përditshme

560 Lekë

(Daily protection for irritated protection)

Përshkrimi i Produktit

Pastë dhëmbësh e përditshme për shëndetin e mishrave të irrituar

Sekreti i saj qëndron në formulën e pasur me kripëra, që i japin Neo Emoform atë shije të veçantë dhe të pagabueshme të kripës.

Falë formulës së saj Neo Emoform trajton me efikasitet fazat e para të inflamacionit të mishrave, duke garantuar:

 • Uljen e menjëhershme të enjtjes së mishrave (gingivave)
 • Reduktim i gjakosjes së mishrave
 • Ndjesi lehtësuese
 • Nderkohe Esetidina, agjent antibakterial me spektër të gjerë, vepron në shkaqet e irritimit të gingivave duke reduktuar formimin e pllakës bakteriale, shkak i parë i shqetësimeve së gingivave.
 • Fluori ndihmon në parandalimin e formimit dhe forcimin e kariesit.
Firma

Emoform

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Neo, pastë dhëmbësh e përditshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART