Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe (2-6 vjeç)

600 Lekë

(Kids toothpaste strawberry taste)

Përshkrimi i Produktit

Emoform Kids ® është pastë për fëmijë me një dozë të rekomanduar të fluorit për kujdesin e dhëmbëve që në fillim.

Në fakt Emoform® Kids përmban 500ppm fluor, ideal për të mbrojtur nga kariesi dhëmbët e qumështit e duke i bërë më të shëndetshëm e më të fortë.
Nuk përmban paraben, sodium lauril sulfat dhe alergjenë për të ulur rrezikun e irritimit të mukozës orale tek fëmijët.

Me shije luleshtrydhe

Firma

Emoform

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe (2-6 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART