Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Pasta dhëmbësh » Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe (2-6 vjeç)

Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe (2-6 vjeç)

550 Lekë

(Kids toothpaste strawberry taste)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Emoform Kids ® është pastë për fëmijë me një dozë të rekomanduar të fluorit për kujdesin e dhëmbëve që në fillim.

Në fakt Emoform® Kids përmban 500ppm fluor, ideal për të mbrojtur nga kariesi dhëmbët e qumështit e duke i bërë më të shëndetshëm e më të fortë.
Nuk përmban paraben, sodium lauril sulfat dhe alergjenë për të ulur rrezikun e irritimit të mukozës orale tek fëmijët.

Me shije luleshtrydhe

Info. Shtesë

Firma

Emoform

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe (2-6 vjeç)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google