Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije karameli (2-6 vjeç)

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Emoform Kids ® është pastë për fëmijë 2-6 vjeç me një dozë të rekomanduar të fluorit për kujdesin e dhëmbëve që në fillim.

Emoform® Kids përmban 500ppm fluor, ideale për mbrojtjen nga kariesi të dhëmbëve të qumështit duke i bërë më të shëndetshëm dhe të fortë.

Nuk përmban paraben, sodium lauril sulfat dhe alergjenë për të limituar rrezikun e irritimit të mukozës orale tek fëmijët.

Shije karamele

Firma

Emoform

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Kids, pastë për fëmijë me shije karameli (2-6 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART