Emoform – Junior, pastë për fëmijë mbi 6 vjeç

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Emoform Junior ® është një pastë për fëmijë mbi 6 vjeç, ideale gjatë fazës së rritjes. Veprimi i fluorit dhe xilitolit ndihmon në parandalimin e kariesit dhe forcimin e smaltit të dhëmbëve të përhershëm.

Ekstraktet e lichene, sherebelës dhe propolisit kontribuojnë në parandalimin e formimit të pllakave që favorizojnë shëndetin e gingivave.

Nuk përmban saharinë, SLS dhe SLES, pa PEG dhe limonene për të limituar rrezikun e irritimit të mukozës orale.

Shije delikate mente.

Firma

Emoform

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Junior, pastë për fëmijë mbi 6 vjeç”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART