Emoform – Actisens, pastë për dhëmbë të ndjeshëm

550 Lekë

(Daily protection for irritated protection)

Përshkrimi i Produktit

Emoform Actisens ® është një pastë për dhëmbë të ndjeshëm që, nëse përdoret çdo ditë, ndihmon në uljen hiperndjeshmërisë së dhëmbëve.

Formulimi i saj me bazë nitrat kaliumi dhe fluor, e studiuar specifikisht për dhëmbë të ndjeshëm, jep një veprim të dyfishtë në ndjeshmërinë e dhëmbëve:

 • Heq ndjeshmerinë e nervit duke bllokuar përçimin e dhimbjes
 • Mbulon kanalet e dhëmbit, duke parandaluar lëngjet e brëndshme që të stimulojnë fibrat nervore.
Firma

Emoform

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Actisens, pastë për dhëmbë të ndjeshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART