Emoform – Actifluor, pastë dhëmbësh me fluor

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Emoform Actifluor ® është një paste me fluor për parandalimin e kariesit që, falë formulës së saj speciale me bazë fluorin, vepron në 3 faktorë:

 • Redukton ndjeshëm prodhimin e acidit laktik nga ana e baktereve
 • Ndalon shtimin e baktereve
 • Mbron strukturën e dhëmbëve dhe forcon smaltin

Falë ketij veprimi të trefishtë pasta Emoform Actifluor mbron me efikasitet nga formimi i kariesit.

Firma

Emoform

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Emoform – Actifluor, pastë dhëmbësh me fluor”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART