- 20%

Embryolisse – Radiant Eye Stick

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Ndriçon konturin e syve ndërsa hidraton lëkurën ndjeshme rreth syve tuaj në thellësi

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Embryolisse Radiant Eye Stick

Ndihmon në ndriçimin e menjëhershëm të konturit të syve duke ristrukturuar lëkurën dhe e hidraton atë në thellësi. Përbëhet nga një balsam në formë stick-u me veprim të dyfishtë ideal për konturin e syve. Në këtë mënyrë, ju merrni një pamje rrezatuese dhe më të ndriçuar. Nga ana tjetër, lëkura bëhet më e butë dhe më e lëmuar.

E gjithë kjo është e mundur vetëm falë përbërjes së këtij produkti, i cili është i pasuruar me një kompleks botanik me Polisakaride dhe Vitaminë PP, Aloe Vera dhe Glicerinë. Këta përbërës janë jashtëzakonisht hidratues dhe qetësues, idealë për lëkurën e ndjeshme si rreth syve. Përveç gjithë kësaj, kjo përbërje përmban gjithsej 99% përbërës natyralë, duke e bërë këtë balsam tërësisht vegan. Është i testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme, pasi nuk përmban parfume.

 1. Përbërës me 99% origjinë natyrale.
 2. Pa parfum
 3. Formula vegane
 4. Prodhuar në Francë

Përfitimet e përdorimit

 1. Ndjesia e freskisë relaksuese dhe mirëqenies së menjëhershme.
 2. Trajton shenjat e lodhjes si rrathë të errët, qeset dhe rrudhat e syve.
 3. Reduktimi i rrathëve të zinj dhe qeseve.

Përbërësit kryesorë

 • Vitaminë PP dhe polisaharidet janë përbërës aktiv që minimizojnë shenjat e lodhjes në lëkurë.
 • Kompleksi i patentuar i derivateve natyralë të sheqerit ka efekt hidratues.
 • Aloe vera dhe glicerinë për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni në lëkurë të pastër disa herë para grimit, nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm dhe qepallat e syve.

Për një efekt edhe më efektiv mbajeni në frigorifer.

Firma

Embryolisse

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4.5g

Aqua (Water). Sodium Stearate. Glycerin. Xylitylglucoside. Anhydroxylitol. Pentylene Glycol. Xylitol. Caprylyl Glycol. Saccharomyces Cerevisiae Extract. Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder. O-Cymen-5-Ol. 1,2-Hexanediol.

Before using an Embryolisse brand product, please read the list of ingredients located on its packaging to ensure that the ingredients are suitable for your personal use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Embryolisse – Radiant Eye Stick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART