- 20%

Embryolisse – Radiant Complexion Gel-Cream (Apricot Glow)

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Xhel-krem hidratues me ngjyrë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

Embryolisse Radiant Complexion Gel-Cream (Apricot Glow)

Krem dite detoksifikues me teksturë xhel-krem i cili aplikohet si hidratues në të gjithë fytyrën, duke përfshirë zonën e syve. Një produkt i ri që kombinon kujdesin e lëkurës dhe grimin që shkrihet natyrshëm me lëkurën. Zbut, rafinon strukturën e lëkurës, zvogëlon rrathët e zinj dhe enjtjet për të zbuluar menjëherë një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral.

 • Hidraton intensivisht dhe ruan ekuilibrin e ujit.
 • Detoksifikon dhe ringjalln lëkurën e dehidratuar dhe të lodhur.
 • Hidraton konturin e syve dhe zvogëlon shenjat e lodhjes.
 • Ofron një shkëlqim të artë pas aplikimit.
 • Toleranca e testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Prodhuar në Francë

Përbërësit aktivë

 1. Lule Nasturtium nxit shpërndarjen e oksigjenit për të rigjallëruar lëkurën e lodhur.
 2. Acidi hialuronik projektuar për përthithje optimale dhe hidratim afatgjatë falë peshës molekulare të përshtatur.

Rezulatate klinike

 • 97% lëkurë e hidratuar
 • 97% lëkurë e detoksifikuar
 • 100% kontur të lëmuar të syve
 • 100% vihet re një strukturë e rafinuar e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonën e fytyrës dhe syve për lëkurë të hidratuar dhe shkëlqim të menjëhershëm. Ideale si bazë grimi për lëkurën që kërkon një shkëlqim natyral dhe një pamje të njëtrajtshme.

Firma

Embryolisse

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water). Caprylic/Capric Triglyceride. Glycerin. Polyglyceryl-6 Stearate. Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Pentylene Glycol. Carbomer. Perfume (Fragrance). Glyceryl Caprylate. Sodium Benzoate. Polyglyceryl-6 Behenate. Mica. Sodium Hydroxide. Ci 77491 (Iron Oxides). Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. Sodium Hyaluronate. Tocopherol. Ci 77163 (Bismuth Oxychloride). Astaxanthin. Riboflavin. 1,2-Hexanediol. Caprylyl Glycol. Limonene. Hydroxycitronellal.

Before using an Embryolisse brand product, please read the list of ingredients located on its packaging to ensure that the ingredients are suitable for your personal use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Embryolisse – Radiant Complexion Gel-Cream (Apricot Glow)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART