- 20%

Embryolisse – Radiant Complexion Cream (Rose Glow)

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Krem hidratues me ngjyrë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

Embryolisse Radiant Complexion Cream (Rose Glow)

Formula kombinon fuqitë e acidit hialuronik dhe ekstraktit të lëvores së pemës së mëndafshit për të freskuar dhe hidratuar lëkurën dhe rrathët e syve. Pigmentet minerale dhe perlat bashkohen me lëkurën për një shkëlqim natyral.

Një rezultat i menjëhershëm mjafton me një aplikim i shpejtë për t’u dukur mirë me pamje të freskët dhe të ndritshme. Nuanca universale rozë, e krijuar me grimierë ekspert, pershtatet natyrshëm me lëkurën duke siguruar një shkëlqim natyral.

 • Toleranca e testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Relakson lëkurën duke eleminuar shenjat e lodhjes.
 • Redukton rrathët e zinj dhe enjtjet.
 • Hidraton dhe zbut lëkurën.
 • Përbërës me 96% origjinë natyrale.

Përbërësit aktivë

 1. Ekstrakti i lëvores së pemës së mëndafshit detoksifikon lëkurën, stimulon mikroqarkullimin e lëkurës, lufton shenjat e lodhjes.
 2. Acidi hialuronik me origjinë natyrale, është përbërësi aktiv i cili ofron hidratim afatgjatë të shtresave të sipërme të epidermës.
 3. Pigmente & Perla për një shkëlqim të menjëhershëm të shëndetshëm. Një nuancë rozë e zhvilluar me grimierin Olivier Tissot, e cila përshtatet natyrshëm me lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonën e fytyrës dhe syve për lëkurë të hidratuar dhe shkëlqim të menjëhershëm. Ideale si bazë grimi për lëkurën që kërkon një shkëlqim natyral dhe një pamje të njëtrajtshme.

Firma

Embryolisse

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

AQUA (WATER). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETEARYL ALCOHOL. GLYCERIN. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. DISTARCH PHOSPHATE. CERA ALBA (BEESWAX). ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. STEARETH-21. CARBOMER. CETEARYL GLUCOSIDE. LEVULINIC ACID. STEARETH-2. MICA. SODIUM HYDROXIDE. CI 77491 (IRON OXIDES). PERFUME (FRAGRANCE). SODIUM LEVULINATE. P-ANISIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE). MALTODEXTRIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. SODIUM HYALURONATE. TOCOPHEROL. BIOSACCHARIDE GUM-1. CI 77492 (IRON OXIDES). CI 77499 (IRON OXIDES). SODIUM BENZOATE. LIMONENE.

Before using an Embryolisse brand product, please read the list of ingredients located on its packaging to ensure that the ingredients are suitable for your personal use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Embryolisse – Radiant Complexion Cream (Rose Glow)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART