Elgydium – Xhel për gingivat e bebeve

700 Lekë

(Premieres Dents)

15ml

Përshkrimi i Produktit

Elgydium – Xhel për gingivat e bebeve

Periudha e daljes së dhëmbëve është një moment i pakëndshëm për bebet por gjithashtu edhe për prindërit.

Elgydium xhel  është një xhel masazhi për gingivat  kur shfaqen dhëmbët e parë të bebes. Përmban 2 ekstrakte bimore:

 • Rrënjë mullage që ndihmon në reduktimin e dhimbjes së mishit kur dhëmbët fillojnë të dalin
 • Vaj kamomili i cili ka gjithashtu veti qetësuese

Fëmija juaj do jetë më i lehtësuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni pak xhel në një gisht të pastër dhe aplikojeni tek mishrat e dhëmbëve të fëmijës duke e masazhuar lehtësisht, sa herë që të jetë e nevojshme.

Firma

Elgydium

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Glycerin, Water (Aqua), Carbomer Althaea Officinalis Root Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Carrageenan, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Elgydium – Xhel për gingivat e bebeve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART