Elgydium – Pastë dhëmbësh për zbardhje

750 Lekë

(Elgydium Whitening Toothpaste)

Përshkrimi i Produktit

Elgydium – Pastë dhëmbësh për zbardhje

Pasta e dhëmbëve për zbardhje nga Elgydium përmban bikarbonat natriumi në një formë mikro spërkatëse. Falë formulës së tij specifike, ajo vepron në arritjen e brazdave më të mira të smaltit për një lustrim jashtëzakonisht të butë dhe një pastrim të thellë. Në larjen e përditshme, Elgydium Whiteness kontribuon në eliminimin e njollave dentare për shkak të ushqimit dhe duhanit duke respektuar smaltin. Rezultatet janë shpejt të dukshme dhe të përforcuara me kohën: siguron kujdesin dhe bukurinë e buzëqeshjes. Me një aromë mente, sjell një ndjenjë të këndshme freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç.
Rekomandohet të lani dhëmbët pas çdo vakti për 2-3 minuta.
Rekomandohet të ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 3 muaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Elgydium

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Flavor (Aroma), Titanium Dioxide, (CI 77891), Triethanolamine, Cellulose Gum, Chlorhexidine Digluconate, Hydroxyethylcellulose, Limonene, Sodium Carbonate, Sodium Saccharin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Elgydium – Pastë dhëmbësh për zbardhje”

LART