Elgydium – Pastë dhëmbësh Anti-Plaque

750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Elgydium – Pastë dhëmbësh Anti – Plaque

Pasta e Dhëmbëve Elgydium Anti-Plaque ndihmon në parandalimin e formimit të pllakave dhe gurëzave, të cilët mund të shkaktojë probleme me mishrat e dhëmbëve. Kjo pastë dhëmbësh përmban një përbërës pastrues – klorheksidinë, të kombinuar me një përbërës lustrues dhe rimineralizues- karbonat kalciumi për higjienën optimale ditore.

Formula e ulët e konsumimit siguron larje efektive pa ndryshuar smaltin.Kjo pastë dhëmbësh sjell një ndjesi freskie gjatë larjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç.
Rekomandohet të lani dhëmbët pas çdo vakti për 2-3 minuta.
Rekomandohet të ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 3 muaj.

Firma

Elgydium

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Silica, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Carrageenan, Benzyl Alcohol, Cellulose Gum, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Carbonate, Sodium Saccharin, CI 77891.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Elgydium – Pastë dhëmbësh Anti-Plaque”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART